Organizujemy szkolenia tematyczne i rzeczowe praktyki

Organizujemy wraz z zespołem szkolenia w zakresie dogoterapii – nadające uprawnienia do prowadzenia zajęć – interwencji z udziałem psów terapeutycznych w najróżniejszych formułach.

Można u nas odbyć odpłatne praktyki w zakresie zajęć dogoterapeutycznych.

Osoby zainteresowane pracą w terapii lub edukacji z psem zapraszam do skorzystania z płatnych praktyk wraz ze szkoleniem praktycznym. Praktyka obejmuje 20-30 h praktyk wraz z materiałami szkoleniowymi obejmującymi praktyczne wskazówki do zajęć z psami, scenariusze, przykładowe zabawki i narzędzia, polecane kierunki rozwoju, dobre praktyki, praktycznych doświadczeń i sprawdzone wyposażenie terapeuty i psa. W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu drogą mailową.

Bezpłatny webinar – Jak wybrać i przygotować szczenię do dogoterapii – 12.05.2023 godz.: 18.30-20.30

 

• Jak wybrać psa do dogoterapii – wybór rasy, hodowli, kryteria wyboru szczeniaka

• Jak sprawdzić czy szczenię ma predyspozycje do działań związanych z AAI

• Czy testy szczeniąt dają nam szansę na sukces – w zakresie doboru psa do AAI

• Typy testów – wady i zalety – doniesienia naukowe, protokół szans

• Najpierw pies czy najpierw szkolenie dogoterapeuty

• Mam już szczenię – co teraz – jak ułożyć plan działania, jak wpływać na rozwój szczeniaka by dać team’owi pies – człowiek szansę na sukces w dogoterapii

• Gotowość do pracy w dogoterapii – różnice rasowe i indywidualne.

Prowadzenie: Anna Dankowska – dogoterapeuta, certyfikowany instruktor PADA, instruktor szkolenia psów, behawiorysta – specjalizacja psy, hodowca psów rasowych, pedagog, terapeuta SI, terapeuta pedagogiczny, ręki, trener TUS. Członek AAII. Pracuje w oparciu o ustalenia IAHAIO, PADA, CARAT, RAT, TTouch. Enriched Puppy Protocol, Puppy Politeness Poker – i certyfikowane testy predyspozycji psów do AAI, testy behawioralne, testy szczeniąt. Właścicielka 8 psów.

Zapisy: